Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, а йти далі. У цьому полягає основна місія сучасного вчителя.

Підготовка до ЗНО

Готуємося до ЗНО

Порядок реєстрації на ЗНО 2016 року

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 рокутриватиме з 12:00 1 лютого до 4 березня 2016 року
Процедурою реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання) передбачено виконання описаних нижче чотирьох послідовних дій.
1. Ознайомтесь із правилами прийому до обраного Вами вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, із яких необхідно подати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освітиПорядком реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.
2Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти зовнішнє незалежне оцінювання.
2Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти зовнішнє незалежне оцінювання.
У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:
Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.
Увага! Для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 рокурезультати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію.
3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:
  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • копію документа про повну загальну середню освіту (випускники минулих років) або довідку з місця навчаннящо підтверджує здобуття в січні – серпні 2016 року повної загальної середньої освіти (учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів);
  • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно (з 12.00 години 1 лютого), скориставшись спеціальною програмою, розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року можуть звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в навчальному закладі, де навчаються.
Окремі категорії осіб, крім вищезазначених документів, мають підготувати:
  • оригінал висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання, виданого органом або закладом охорони здоров'я (у разі потреби надають особи з особливими освітніми потребами);
  • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (особи, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (особи, документи яких оформлені іноземною мовою).
Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його до навчального закладу, в якому навчаєтесь (випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року), або надішліть до 4 березня 2016 року на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр), зазначену в контрольно-інформаційному листі (випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів).

Яким буде зовнішнє оцінювання 2016 року


Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Характеристики фактично визначають, що представлятимуть собою тести ЗНО у 2016 році.

Зокрема, характеристики тестів містять інформацію про загальну кількість завдань кожного тесту, час відведений для виконання кожного тесту, форми завдань, що будуть використані при тестуванні, схеми оцінювання кожної форми завдань та тесту в цілому, інші особливості проведення ЗНО з кожного предмета.

У порівнянні з минулим роком, у характеристики тестів ЗНО внесено деякі зміни.

Тестова робота з хімії у 2016 році міститиме 50 завдань замість 54, при цьому час на виконання тесту не змінено. На виконання сертифікаційної роботи абітурієнтам буде відведено 150 хвилин.

Істотно зміниться форма проведення тесту ЗНО з історії України. Тест складатиметься з двох рівних частин. Результат виконання завдань першої частини, які охоплюватимуть період історії України ХХ ст. - початку ХХІ ст., буде зарахований як державна підсумкова атестація.

Друга частина завдань тесту охоплюватиме період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Результат виконання завдань першої та другої частини тесту (тесту в цілому) буде використовуватися абітурієнтами під час вступної кампанії до ВНЗ.

У зв’язку з проведенням державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО, завдання цього тесту також умовно поділено дві частини, бали за виконання яких будуть зараховані для ДПА та вступу до ВНЗ. Варто зазначити, що у 2016 році буде збільшено час на виконання тесту з математики зі 130 до 180 хвилин. При цьому кількість завдань тесту збільшено з 30 до 33.

Тест з української мови зберіг загальну кількість завдань. При його виконанні абітурієнтам буде запропоновано надати відповіді на 58 завдань. Разом з тим, на розв’язання усіх завдань тесту абітурієнтам буде надано більше часу. Тестування триватиме 180 хвилин замість 150.

Результат виконання частини завдань тесту ЗНО з української мови і літератури, що мають відношення до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Інші тести зовнішнього незалежного оцінювання змін не зазнали.



Готуйся до ЗНО в онлайн: українська мова і література


Цього року основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання відкриє проведення тестування з української мови і літератури. Тест з предмета відбудеться 5 травня.
Участь у тестуванні братимуть усі випускники шкіл 2016 року. Результат виконання частини завдань цього тесту, що відносяться до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту з української мови та літератури буде використовуватися абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.
З метою підготовки до тестування випускники шкіл можуть скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, що розроблений фахівцями Освіта.ua. Онлайн-сервіс містить повну базу тестів з української мови та літератури, що пропонувались абітурієнтам під час проведення основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також під час пробних тестувань у період 2006-2015 років.
Загалом банк завдань з української мови та літератури на сайті zno.osvita.ua складається з майже двох тисяч тестових завдань різної форми та складності.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Після виконання кожного з запропонованих тестів користувачу надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується його результат у тестових балах.
Також, ви можете відкрити повний перелік усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, що були запропоновані учасникам тестування з часів запровадження ЗНО. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.
Як відомо, тест ЗНО з української мови і літератури у 2016 році складатиметься із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдання з розгорнутою відповіддю.
Тест містить 58 завдань, на виконання яких учасникам ЗНО буде відведено 180 хвилин.


Сайт "Українська література"  Пропонований матеріал надасть можливість узагальнити, систематизувати та самостійно перевірити знання, а також допоможе долучитися до активної самостійної роботи та підготуватися до тематичних контрольних робіт, іспитів та ЗНО.  

Шпаргалка для написання твору - роздуму

Шпаргалка вступника-2015.

ЗНО2015

9 порад, як підготуватися до ЗНО

Авраменко О. М. Блажко М. Б. Українська мова та література. Довідник -  онлайн

ЗНО 2015. Українська література.  Електронна бібліотека 

Корисна інформація! Готуємося до ЗНО

Складносурядне речення. Виконай завдання та перевір сої знання

Українська література "Літературний калейдоскоп" http://LearningApps.org/1899430 Перевір, чи знаєш ти псевдоніми письменників.

 Графік проведення ЗНО 2016 року

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2016 році.

У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться у травні. ЗНО з інших предметів відбудеться з 3 червня по 17 червня 2016 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року:
Предмет
Дата проведення
Українська мова і література
5 травня (четвер)
Математика
11 травня (середа)
Історія України
13 травня (п’ятниця)
Російська мова
3 червня (п’ятниця)
Іспанська мова
6 червня (понеділок)
Англійська мова
7 червня (вівторок)
Німецька мова
8 червня (середа)
Французька мова
9 червня (четвер)
Біологія
10 червня (п’ятниця)
Фізика
13 червня (понеділок)
Географія
15 червня (середа)
Хімія
17 червня (п’ятниця)

Визначення результатів ЗНО

Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, математики та історії України здійснюватиметься з 6 травня до 26 травня 2016 року.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться не пізніше 26 травня 2016 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Оголошення результатів учасників зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів відбудеться не пізніше 25 червня 2016 року.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 14 червня до 4 липня 2016 року.
Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 8 липня 2016 року.

1 коментар:

  1. Дякую!
    Доречі, можу поділитись посиланням на онлайн-тести ЗНО. Ось: http://zno.ua/online-testi-zno.html

    ВідповістиВидалити