Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, а йти далі. У цьому полягає основна місія сучасного вчителя.

Позакласна робота

Тиждень української мови та літератури у Пологівській ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 23.03.2018 В Пологівській загальноосвітній школі І - ІІ ст. № 6  відбувся заключний святковий концерт "Не одцурайтеся своєї мови" в рамках тижня української мови та літератури. Захід підготував вчитель української мови та літератури Костянтин Валентинович Липський. У заході взяли участь учні 2-9 класів. Діти декламували поезії, співали пісень, танцювали. Свято було побудовано на національно-патріотичному вихованні, в патріотичному стилі і спонукало учнів любити рідну мову, свою Батьківщину, цінувати історію своєї країни та рідного краю, гордо носити ім`я українця.

З досвіду роботи вчителів української мови та літератури Пологівської СРШ І - ІІІ ступенів №2

"Поетична осінь - 2015"


"Поетична осінь - 2014"

       45 років тому у Пологівській СРШ І – ІІІ ступенів №2 зародилася  добра традиція – свято «Поетична осінь», якому судилася щаслива доля – щоосені дивувати шкільну молодь, вчителів, батьків, гостей, бентежити палкі серця, приносити радість та насолоду.
Започаткувала це поетичне диво ветеран педагогічної праці, заслужений вчитель України Сніжко К.В. Ще в далекому 1969р., перебуваючи на республіканських курсах у місті Києві, милуючись осінньою красою Хрещатика, вчителька вирішила: «Повернуся до школи і  обовязково втілю красу осінньої природи рідного краю в поетичному слові». Цього ж 1969р. вперше в стінах школи з десятикласниками був проведений вечір «Поетична осінь».
Уже на першому вечері були створені образи Осені та Хліба, які понині залишилися незмінними. Кожного року свято наповнювалося новими образами, родзинками, ідеями, учнівськими творчими злетами та талантами. До Осені та Хліба постійно додавалися такі нові, як Берегиня, Доля, Земля, Батьківщина, Пісня, Мрія,  Мати, Україна, Любов тощо.Також щороку одинадцятикласники обов’язково готують драматичні дійства: інсценівки українських пісень, ярмарок, вечорниць, козацьких маршів.
Роки як лебеді у вирі відлітають. Славна традиція живе й перемагає час. Давно її продовжують учні Катерини Василівни, учні її учнів та колеги : Казнодій Н.В., Моісеєва О.В., Штандюк С.І., Парьоха Л.І., Янько Т.П.


"Поетична осінь - 2014"

"Поетична осінь - 2013"

"Поетична осінь - 2012"


Відеофрагменти свята
"Поетична осінь -2012""Поетична осінь  - 2014"


 

Сценарій свята "Поетична осінь - 2014". Вчителі Янько Т.П., Парьоха Л.І.  Немає коментарів:

Дописати коментар