Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, а йти далі. У цьому полягає основна місія сучасного вчителя.

Творча група

  Використання проектної технології як дієвий засіб компетентністного підходу до навчання на уроках української мови та літератури

   Педагогічна ідея - це повітря,

в якому розправляє крила

педагогічна творчість

Тема  досвіду : «Використання проектної технології   як     дієвий   засіб компетентністного підходу  до навчання на уроках української мови та літератури»
Керівник проекту:  Штандюк Світлана Іванівна
Учасники проекту:  творча група вчителів  української мови та літератури.
         Актуальність і перспективність
  Актуальність досліджуваної теми полягає  в тому, що у межах проектного підходу дія завжди є ініціативною і сприймається як потенційний ресурс, важлива цілісність системи, від якої очікується позитивний вплив.  Уміння діяти означає, що вчитель здатен орієнтуватись у ситуації, шукати нові потрібні знання, правильно визначати мету дій відповідно до умов, добираючи конкретні способи і засоби, відпрацьовувати й удосконалювати їх і досягати мети. Саме процес організації добре продуманої, творчої, дієвої і результативноі  проектно-цільової моделі роботи допоможе скоротити відстань від суто теоретичного питання «що робити?» до практичного «як робити?».  За  час  роботи творчої групи  відбулося ознайомлення і апробація методик використання проектної технології в навчальній діяльності.  Вчителі розробляли, накопичували  і  апробували на практиці розроблений дидактичний матеріал,  впроваджували і розповсюджували  розроблені матеріали.



 Перше засідання творчої групи в Пологівській СРШ І - ІІІ ступенів №2. Виступає керівник творчої групи Штандюк С.І.  (06. 10. 2011)






               

 План роботи творчої групи на 2012 - 2013 навчальний рік
Тематика засідань творчої групи


Засідання творчої групи в Новокарлівській ЗОШ І - ІІІ ступенів 

Виступ вчителя української мови та літератури  Сараки Г.М.




Методичний бюлетень


Публикация3

  Згідно з наказом відділу освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації від 04 жовтня 2012 року №251 «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2012-2013 н. році» 21 лютого поточного року в Чапаєвській ЗОШ І – ІІ ступенів відбулося засідання творчої групи вчителів української мови та літератури. Другий рік поспіль вчителі працюють над проблемним питанням «Використання проектної технології як дієвий засіб компетентністного підходу до навчання на уроках української мови та літератури». Метою роботи творчої групи є моделювання, апробація, впровадження проектних технологій у навчально – виховний процес, розвиток традиційних і пошук нових високоефективних форм і методів навчання. Вчителем Горбуліною С.А. було проведено урок з української літератури в 9-му класі «Тема жіночої долі у творчості Т.Г. Шевченка. «Катерина», «Наймичка». Урок з використанням інформаційно – комунікаційних технологій, змістовні відповіді дітей переконали вчителів, присутніх на уроці, що метод проектів має великі педагогічно-психологічні можливості. Під час його застосування вирішуються освітні, розвиваючі й виховні завдання. Цінною є співпраця між учнями та вчителем. Важливим є не лише результат, а й процес його досягнення.



Немає коментарів:

Дописати коментар