Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, а йти далі. У цьому полягає основна місія сучасного вчителя.

Конкурси

    Вітаємо!  Вітаємо!   Вітаємо!

 Білоцерковського Ігора, учня 11 -го класу Пологівського колегіуму № 1 та вчителя української мови та літератури  КорнєйкоН.І. з перемогою в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови!

/Files/images/Білоцерковський.jpg


VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Григоровича Шевченка

/Files/images/taras-shevchenko.jpg
Творчість Тараса Шевченка була й залишається зразком високої словесної майстерності, поезію Великого Кобзаря вчать напам’ять, для неї пишуть музику, вона надихає на створення художніх полотен.
19 грудня на базі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92 саме в той час, коли Україна наповнюється запахом ялинки й передноворічними клопотами, а Святий Миколай щедро обдарував малечу солодощами, відбувся VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Григоровича Шевченка, завдання якого – глибше осягнути велич спадщини Кобзаря та виявити залюблену у творчість генія учнівську та студентську молодь.
VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Григоровича Шевченка
Від нашого району до ІІІ (обласного) етапу конкурсу були запрошені Басараб Євгенія, учениця 8 класу Пологівського колегіуму №1та дві учениці Пологівської гімназії «Основа» - Ніколаєва Дарина (7 клас) та Чайка Вікторія (11 клас).
Переможцем обласного етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Григоровича Шевченка серед загальноосвітніх закладів області стала Ніколаєва Дарина (ІІІ місце), яка запрошена до участі у фінальному етапі конкурсу.
Щиро вітаємо Дарину з перемогою та дякуємо Личкатій Юлії Іванівні за гідну підготовку учениці!
Методист РМК
Я.С.Іванченко

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх закладівМіжнародний конкурс з української мови став найголоснішим і наймасовішим проектом Петра Яцика й успішно відбувається після смерті добро творця.
12 грудня 2015 року на базі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №92 відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх закладів.
Школярі виконували різнопланові завдання, писали твори, виявляли креативний підхід до висвітлень питань з української мови.
Від нашого району до ІІІ (обласного) етапу конкурсу були запрошені учні Комунальної установи «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2» Біла Вікторія (4 клас), Сторчак Ксенія (7 клас) та учень Комунальної установи «Пологівський колегіум № 1» Білоцерковський Ігор (11 клас). Переможцем обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови серед загальноосвітніх закладів області стала Сторчак Ксенія (ІІ місце), учениця Пологівської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів №2, яка запрошена до участі у фінальному етапі конкурсу- 30 січня 2016 року. Щиро вітаємо Ксенію з перемогою та дякуємо Штандюк Світлані Іванівні за гідну підготовку учениці!


Методист РМК

Я.С.Іванченко

Вітаємо Анастасію Адамович, ученицю Пологівської СРШ І - ІІІ ступенів №2, з перемогою у Всеукраїнському кокурсі творчості дітей та юнацької молоді "За нашу свободу"


13 грудня 2014 року в приміщенні Класичного приватного університету відбулося нагородження переможців  конкурсу творів для дітей на правову тематику "Разом мандруємо в legaland - казкову країну права".  До складу фіналістів увійшли  учні Пологівської СРШ І - ІІІ  ступенів №2: 

  • Адамович Анастасія Валеріївна, учениця 6 - А класу;  поезія "На шляху в життя доросле" (вчитель Парьоха Любов Іванівна); 
  • Болдурат Вадим Вадимович, учень 11 класу; байка "Казковий суд" (вчитель Янько Тетяна Петрівна).

Роботи фіналістів рекомендовані для використання при проведенні навчальних занять та  виховної роботи з правової тематики. Учнів нагороджено гамотами та подарунками. 


                                   


Конкурс "Патріотизм у долі Запоріжжя"

Учениця Пологівської гімназії "Основа" посіла І місце в обласному етапі. (Вчителі Приходько Л.Ю., Тоцька Ю.А.)

Дослідження Патріотизм на території Запорізького краю
"Космічні фантазії" - 2014

Робота Адамович Анастасії, учениці 5 - А класу Пологівської СРШ І - ІІІ ступенів №2,  переможця обласного етапу конкурсу "Космічні фантазії". (Вчитель Парьоха Л.І.)

Адамович Анастасія


"Космічні фантазії" - 2012

Робота Кикош Аліни, учениці 9 - А класу Пологівської СРШ І - ІІІ ступенів №2,  переможця обласного етапу конкурсу "Космічні фантазії".  (Вчитель Янько Т.П.)
Кикош Алина


"Космічні фантазії" учнів Пологівської гімназії "Основа" 
Космічні фантазії


   Конкурс “Безсмертний подвиг українського народу”
 Робота учениці Пологівської гімназії "Основа" Степури Софії надрукована в обласному альманасі (2013р.) Вчитель Землянухіна Т.О.
Життя прожити

Конкурс "Що я знаю про пожежника - рятівника"
        З доробку вчителя Пологівської гімназії "Основа" Маркітан Л.В.
конкурс здоровий спосіб життя

Конкурс "Очима дитини про бюджет країни

З доробку вчителя Пологівської гімназії "Основа"            Землянухіної Т.О.  

Учень   Бойко Євгеній 11-Б клас  — 1 місце (2014р.)

Готуємося до проведення конкурсів, олімпіад!

Банк завдань Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка:


Банк завдань  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 


Немає коментарів:

Дописати коментар