Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, а йти далі. У цьому полягає основна місія сучасного вчителя.

субота, 15 жовтня 2016 р.

/Files/images/DSC_1664.JPG

         Зустріч філологів Запорізького краю на Пологівській землі

         11 жовтня 2016 року Пологівська гімназія «Основа» приймала учасників обласного семінару для керівників РМО вчителів української мови та літератури, методистів РМК (ММК) – кураторів словесників «Компетентнісний підхід до навчання і виховання як засіб творчого зростання якісно нової особистості учня на уроках української мови і літератури».   Педагоги області ознайомилися з досвідом роботи вчителів Пологівського району. З вітальним словом до учасників звернулися Капітонов П. В., начальник Пологівського відділу освіти, молоді та спорту, Стольникова А. М., завідувач районним методичним кабінетом, Гугля О. Г,  директор гімназії «Основа».
     Учасники семінару відвідали «Майстер-клас», на якому вчителі-словесники Маркітан Л. В., Грімова В. Л. та Землянухіна Т. О. поділилися власним досвідом впровадження компетентнісного підходу до навчання і виховання учнів у навчальний процес.  Фрагменти уроків отримали високу оцінку гостей семінару.       На пленарному засіданні виступили доценти кафедри філософії та суспільно - гуманітарних дисциплін КЗ «Запорізький ОІППО» ЗОР Шацька Н.М. та
 Корицька Г.Р., керівник РМО вчителів української мови і літератури, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист» Пологівської СРШ № 2 Штандюк С. І., директор Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії Броун Н. І. та заступник директора Пологівського колегіуму № 1, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист» Корнєйко Н. І.   Для учасників семінару школярі Пологівської гімназії «Основа» підготували концертну програму «З Україною в серці». Родзинкою концерту стали виступи Яланської О. В., вчителя української мови та літератури Пологівської гімназії «Основа», та Тріщук К., директора будинку культури Костянтинівської сільської ради.  По обіді учасники семінару відвідали художньо – керамічну майстерню подружжя Нагурних «Добра глина», де долучилися до дійства створення прекрасної пологівської кераміки.
      
                                         Личката Ю. І., методист районного методичного кабінету.
/Files/images/DSC_1720.JPG/Files/images/DSC_1716.JPG


План семінару

Немає коментарів:

Дописати коментар