Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, а йти далі. У цьому полягає основна місія сучасного вчителя.

неділя, 4 листопада 2018 р.


9 листопада, у День української писемності й мови, стартує 18-й радіодиктант єдності – щорічний захід, на якому всі охочі матимуть змогу написати диктант, перевірити власні знання з граматики та пунктуації, а також взяти участь у національному флешмобі. Кожного року до нього долучаються українці з різних куточків світу, адже мова об’єднує на будь-якій відстані. Крім того, усі навчальні заклади України в цей день облаштують аудиторії для комфортного написання диктанту, на який очікуватимуть як учнів, педагогів і представників медіа, так й усіх інших бажаючих.
Ви можете самостійно організувати локацію у будь-якому зручному для вас місці! Для цього вам потрібні лише аркуш паперу, ручка та пряма трансляція зі студії UA: Українське радіо на Хрещатику, 26. Прямий ефір ви зможете побачити завдяки знімальній групі Суспільного мовленнячастина якої транслюватиметься зі студії програми "Радіодень", частина – в аудиторії КНУ імені Тараса Шевченка. Головний стрім також відбуватиметься на сторінках Суспільного мовника у Facebook.  
Офіційним гаслом цьогорічного заходу став хештег – #пишеморазом. Адже центральним завданням диктанту є об’єднання українців зі всього світу навколо рідної мови.
Як зазначається на сайті UA: Українське радіорезультати роботи можна надіслати поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ - 1, 01001 із позначкою "Радіодиктант" (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада — про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua.
Зображення обов’язково має бути якісним, текст — написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.
Початок заходу - об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, а сам радіодиктант почнеться об 11:30.

11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо, тож усі зможуть легко перевірити свої знання.
Текст для радіодиктанту замовляють спеціально і заздалегідь. У ньому немає жодних суперечностей, але він багатий на складні слова та пунктуаційні знаки, тому написати радіодиктант без помилок непросто. Минулого року свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників – з них ідеально впорались лише 123 учасники.


Немає коментарів:

Дописати коментар